Dalibor Janda a Prototyp : Galakoncert v Ostravě v aréně Aula Gong | Moravia TOP concerts

Dalibor Janda a Prototyp : Galakoncert v Ostravě v aréně Aula Gong Aktuality

Tisíckrát krásnější, Hurikán nebo Žít jako kaskadér. Tyto a další legendární hity z osmdesátých let zazní 30. října v ostravské multifunkční aule Gong. U příležitosti speciálního galakoncertu je fanouškům naživo představí zpěvák, textař, hudební skladatel a trojnásobný držitel Zlatého slavíka Dalibor Janda. „Na téměř dvouhodinovém vystoupení Dalibor Janda vzpomene celou svoji hudební kariéru. Program doplní soutěž pro diváky a večerem diváky provede sám Dalibor Janda,“.Jako speciální host Jandu na jevišti doprovodí jeho dcera Jiřina Anna Jandová.

Dalibor Janda oslavil loni v březnu 65. narozeniny, a to na vyprodaných koncertech napříč Českou republikou. K výročí si Janda „nadělil“ speciální dvojalbum Velký flám. „Je to zatím nejucelenější hudební portrét Dalibora Jandy, obsáhlo nahrávky z let 1983 až 2018,“. Sám Janda k tomu říká. „Vybral jsem písničky, o kterých si myslím, že tam musí být. Potom písničky, o kterých si myslím, že by tam mohly být, protože na ně nedám dopustit. A k tomu písně z nových desek, aby si lidi mohli udělat úsudek, kam jsem se posunul. Doladili jsme to společně s Milošem Skalkou,“ uvedl Janda.

Vstupenky stojí od 590 korun. V omezeném množství jsou v nabídce vstupenky Meet&Greet za 1690 korun umožňující setkat se a vyfotografovat s Daliborem Jandou.